Kurumsal

Kurumsal
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Duygu Aksoy Kimdir?

Ben Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Duygu Aksoy, 2014 yılından beri Antalya’da aynı adresteki kliniğimde hastalarıma hizmet vermekteyim.  Kendimden kısaca bahsetmek isterim;

ÖZGEÇMİŞİM

1976 Erzincan doğumluyum

1992 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandım ve 1998 yılında derece ile mezun oldum

1998-2000 yılları arasında Erzincan Devlet Hastanesi Acil Servis sorumluluğu ve Emniyet Hekimi görevlerinde bulundum.

2000 Yılında TUS sınavı ile Atatürk Üniversitesi Tıp fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasa başladım ve 2007 yılında bitirdim.

Sonrasında Kars Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmet görevimi tamamladım. Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü kurucu öğretim üyesi olarak da görev yaptım.

Son olarak Antalya’daki çalıştığım özel hastaneden 2014 yılında ayrılarak kendi kliniğimi kurdum. O günden beri de çok sevdiğim hastalarıma hizmet vermekteyim.

Kliniğimin ve çalışma arkadaşlarımın kısacık hikayesi ve kısa filmi

2014 yılında aynı şimdikinin yarı büyüklüğünde ve daha mütevazi kliniğimi açtığımda yanımda kimse yoktu. Kısa süre sonra Elif bize katıldı. Beraber çok başarılı işler yaptık. O da kendini çok geliştirdi. Farklı eğitimlerle donanımını, bilgi ve tecrübesiyle harmanladı. Sonrasında aramıza yan daire katıldı. Birleşip büyüdük güzelleştik:) Arkasından Burcu ekibe dahil oldu. Gücümüze güç kattık. O da Elif ile aynı yolu izledi. Sonrasında diğer arkadaşlarımın katılımı ile güncel ekip tamamlanmış oldu. Klinik olarak uzun yıllardır aynı ekiple çalışmanın başarımda büyük katkısı var.

Kliniğimde en üst seviye ve en kaliteli ve etkili ürünler ancak kullanılabilir. Düşük maliyet odaklı, etkinliği tam olarak net olmayan ürünleri kullanmıyorum. Kendime, yakınlarıma uygulamadığım bir ürünü hastalarıma da uygulamam.  Avrupa ve ABD de en çok kullanılan, etkisi ve sonuçları kanıtlanmış dolgu, botox , gençlik serumları, ip askı ,mezoterapi ürünleri gibi estetik ürünleri kullanmaya azami dikkat etmekteyim. Aynı durum kullandığım cihazlar için de geçerli.

Klinik çalışmalarımın yanı sıra 3 yıldır Antalya Bilim Üniversitesi’nde de öğretim üyesi olarak görev yapmaktayım.

Konfüçyüs “sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış olmazsınız” demiş. Bu zamana kadar çok çalıştığımı ama hiç yorulmamış gibi aynı sevgi ile işime ertesi gün devam ettiğimi beni tanıyan herkes bilecektir.

Estetik Cerrahi çok göz önünde bir alan. Estetik işlemler ve ameliyatlar konusunda fikir alabileceğiniz çok fazla kişi ve kuruluş mevcut. İnternet ise tükenmek bilmeyen ve doğruluğunu da kestiremeyeceğiniz bilgilerle dolu. Ayrıca birden fazla estetik cerraha da ulaşıp bilgi almanız mümkün. Benim size yardımcı olmak istediğim konu şu; güncel ve olabildiğince doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış, dünyada kabul görmüş estetik işlem ve ameliyatları, ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda en güvenilir şekilde size sunabilmek.

Kliniğimde rahat bir ortamda hangi işlem veya operasyon istediğinizi bana söyleyeceksiniz, sonra birlikte en güncel bilgilerin, örnek oluşturacak operasyon örneklerinin ışığında, mutluluk duyacağınız bir sonuca birlikte ulaşacağız. Tecrübe, meslekte titiz ve duyarlı olmak, yüksek başarı konularındaki iddiamı daha üst noktaya taşıyabilmek temel hedefim.

Karşınızdaki cerraha öncelikle bir insan olarak güvenmek, tecrübesine ve size işlemin her aşamasında destek olup yanınızda olacağına güvenmek durumundasınız. Benzer ameliyatlar yapılabilir ama benzer sonuçlara ulaşmak zordur. Benim bu konuda son sözüm “doğru insanın karşısında, doğru yerde ve doğru ellerde olduğunuzdur.

Antalya turizmde Türkiye’nin dünyaya açılan en önemli kapılarından biri. Pek çok yabancı hastaya da hizmet vermekteyim. Farklı ülkeden gelerek hiç tanımadığı bir ortamda, belki de ilk defa geldiği bir şehirde, daha önceden de hiç görmediği, tanışmadığı bir cerraha ameliyat olmak cesaret isteyen bir durum. Aynı şehirde veya çevre illerde olan hastalarım daha şanslı. Onlar önceden görüşmeye gelerek aklındaki soruları rahatlıkla sorular sorup cevap alabiliyor. Yerli veya yabancı tüm hastalarımızı işlem veya ameliyat öncesi olabildiğince en ayrıntısına kadar bilgilendiriyor, işlem süresince ve sonrasında olabilecekler konusunda aydınlatıyoruz. Bu ayrıntılı bir planlama gerektiren bir durum. Uzun yıllardır başarı ile hemen her tür estetik operasyon ve işlemi gerçekleştiriyorum.

Şimdi randevu alın!

Sorularınız, randevu talepleriniz için aşağıdaki formdan bizimler iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz.