Hi!

OP. DR. DUYGU AKSOY –

Aesthetic Plastic & Reconstructive Surgery Expert

Our clinic is aimed to keep patient and their relatives satisfaction at top and improve person’s life quality with services which we are giving.

Gallery

Latest Technology

Top-end and latest technological devices are being used in our clinic.

We Are Expert In Our Job

Our clinic has been brought specialist crews together.

Our Privacy Policy

Our clinic is bound to independence, neutrality and privacy principles in all of services which are being gave to its clients.

We Are Innovator

Moving with sustainability vision; we are move along to being leader on track, Innovation, knowledge and Technologies.

%100 Satisfaction

Our clinic aimed to keep our patients and their relatives satisfaction at top – end.

CORPORATE

ABOUT US

Our clinic, is founded in Antalya by Aesthetic Plastic and Reconstructive Surgical Specialist Op.Dr.Duygu Aksoy in order to giving health services in aesthetic surgery, varicose treatments, hair transplantation, diet and weight control fields by bringing together top level and latest technologic devices with field specialist crew.

OPINIONS

 • Nazan Polat

  Sevgili yol arkadaşım. Birlikte çıktığımız bu yolda beni bana buldurduğun için; bakışlarındaki şefkatle sarmaladığın için; biz olmanın verdiği güçle daha çok uzun yollar yürüyeceğiz. Güzel kalplim seni çok seviyorum. Her zaman söylediğin gibi Güzel ama doğal olmalı öyle değil mi!

 • Mine Polat

  Ben rahatça gülemiyordum. Duygu hanımın yaptığı yağ dolgu ve ip germe işlemi sayesinde o kadar mutluyum ki her zaman uda ediyorum. Çok seviyorum ve başarılar diliyorum hepsine.

 • Begüm Küçükertaş

  Meme Protezi operasyonu geçirdim. Hastanede bir gün kaldım ve kendi evimdeymiş gibi rahat hissettim. Doktor hanım ve ekibi mükemmel herkese gözü kapalı tavsiye ediyorum.

 • Büşra Polat

  Ameliyatsız yüz germe işlemi yaptırmak için araştırma yaparken duygu hanımı buldum ve iyiki diyorum. işlemin sonucundan çok memnunum hem duygu hanımın pozitif enerjisi güler yüzü hem de klinik ekibinin cana yakın güler yüzlü olması ayrıca motive etti beni. Elinize sağlık yaptırmak istediğim başka işlemler için yine ziyaret edeceğim buradaki güzel insanları.

 • Shereen Farah

  I love Dr. Duydu. So beautiful doctor and modest, respectful, trying to help in each way.

 • ALİ BAYAR

  İlgi ve alakanız için çok teşekkürler…

OUR SOCIAL MEDIA ACCOUNTS

FACEBOOK

@drduyguaksoy

INSTAGRAM

@opdrduyguaksoy

YOUTUBE

@UCqoNAQRp2tEEYxDRyd5UuKg