Randofrekans Teknolojisi ile Bölgelsel İncelme ve Cilt Sıkılaştıtma

Kollajen üretimini harekete geçiren  ve cilt yenilemeye yeniden imkan veren radyo frekans enerjisi kullanılır. Cilt sıkılaştırma tedavisinden sonra daha genç görünen, pürüzsüz , sıkılaşmış bir görünüme sahip olursunuz. Ciltte tekrar yapılanma ve onarım gereken bölgeleri hedef alan non-invaziv bir uygulamadır.Sarkmış bölgelerde ki doku eşitsizliğini azaltarak cildi sıkılaştırır.Tüm cilt tipi ve tonlamalarında uygulanabilir .

SONUÇLARI NEDİR?

Hastaların çoğu tedavi esnasında ciltte  gerilme, sıcaklık ve sıkılaşma hissetmektedir.Zamanla hastalar uygulama bölgesinde yağ azalması, fit, sıkı bir görünüm ve pürüzsüz bir şekilde kıvrımlarının ortaya çıktığını görmektedirler.Dokusal eşitsizlikler ortan kalkmış ve cilt sarkmaları önlenmiş olacaktır.

HANGİ BÖLGELER İÇİN UYGULANMAKTADIR?

Genel olarak kilo alma, verme ve yaşlılığa bağlı sarkmalarda yaşanan vücut bölgelerinde uygulanmaktadır. Uygulama yapılan bölgeler karın, kollar ,bacaklar ,iç bacak, simit bölgesi, sırt ve dizlerde kullanılmaktadır.Ağrısız bir uygulama olup hastalar günlük aktivitelerine hemen dönmektedir.Uygula seansları 6 ila 8 seans aralığında belirlenmektedir.

BİLMENİZ GEREKENLER